NIXSolutions: 3 способи як прискорити розвиток вашого бізнесу з Salesforce

Підвищення продуктивності та зростання є сьогодні ключовою метою для будь-якої компанії, але досягти цього не завжди легко без відповідних інструментів. Впровадження рішень Salesforce CRM і їх використання в відділах продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів може значно підвищити результати вашого бізнесу. У цій статті ви знайдете 3 прості приклади того, як прискорити розвиток вашого бізнесу за допомогою інструментів Salesforce і підняти продуктивність вашого бізнесу на новий рівень!

NIXSolutions

Усі інструменти Salesforce мають одну мету: вивести бізнес на новий рівень продуктивності. Як? Ось кілька способів:

1. Соціальні мережі з «Salesforce Chatter»

Надання інструменту чату для спілкування співробітників один з одним є хорошим способом підвищення продуктивності.

Salesforce містить програму, яка допомагає спілкуватися між співробітниками.

Salesforce Chatter інтегрується в основну платформу Salesforce і перетворює CRM на повну соціальну мережу. Вона підтримує створення груп, зосереджених на конкретних облікових записах клієнтів, кампаніях або конкретних регіонах.

Не виходячи з Chatter, ви можете створювати клієнтів або отримувати звіти про витрати. Ця програма здатна оновлювати замовлення та винагороджувати найпродуктивніших співробітників. Це допомагає всім ділитися ідеями, пропозиціями та організовувати внутрішні комунікації.

Без сумніву, Chatter ідеально підходить для побудови нових мостів між співробітниками, командами та відділами, каже Nuvolar.

Коли час, витрачений на спілкування з іншими членами команди, скорочується, продуктивність може значно зрости.

2. Аналітика для відстеження розвитку вашого бізнесу за допомогою Salesforce

Salesforce надає цінну інформацію, генеруючи ключові звіти та показники.

Завдяки цим аналітичним можливостям ви отримуєте дані, які допоможуть вам приймати кращі бізнес-рішення.

Salesforce може надати вам усі види звітів і показників, щоб легко бачити, що відбувається в компанії, вживати необхідних заходів і покращувати загальне прийняття рішень. Знаючи, де відбуваються найкращі продажі компанії або скільки часу потрібно для завершення конверсії, ви зможете оптимізувати свої ресурси та спростити процеси.

Створення звітів – завдання не з легких. Не дивно, що витрати часу на роботу, пов’язану з підготовкою звітів, великі. Крім того, багато працівників сказали б, що створення метрик на основі результатів є одним із найменш приємних завдань, насамперед тому, що воно вимагає високого рівня концентрації.

Як Salesforce вирішує цю проблему? У кілька кліків користувачі можуть створювати різноманітні звіти. Таким чином швидко виявляються ринкові тенденції або показники продуктивності команди.

NIX Solutions нагадує: інструменти Salesforce подбають про все. Ну все, окрім висновків на основі звітів.

3. Ваш бізнес та реклама

Бути продуктивним під час створення маркетингових кампаній –  проблема, з якою стикаються багато компаній.

Salesforce дозволяє створювати більш ефективну та цільову рекламу для потенційних клієнтів.

Ця вдосконалена CRM має кілька інструментів, які допомагають відділу маркетингу витрачати менше зусиль на покращення своїх кампаній.

Використання менших ресурсів, таких як час або енергія, з одночасним отриманням кращих результатів — це правильний шлях до продуктивності.