NIX Solutions: Основні тенденції CRM-систем на 2022 рік

CRM-система дозволяє налагоджувати та підтримувати стосунки з клієнтами, автоматизувати роботу із замовленнями. Розповідаємо, які тенденції у цій сфері актуальні у 2022 році.

NIX Solutions

Високий попит на системи

У 2022 році актуальний тренд на автоматизацію бізнес-процесів, у тому числі що стосуються роботи зі споживачами послуг або товарів. Багато хто вже оцінив переваги впровадження CRM-систем, тому великі компанії, малі підприємства та ІП продовжать використовувати такі інструменти, як комплексні готові рішення або варіації з інтеграцією сторонніх сервісів.

Випадковий вибір

Багато хто вибирає CRM-системи випадково, оскільки не знає їх особливостей, покладається на інтуїцію, суб’єктивні чи некомпетентні думки інших, а також досвід конкурентів. Не завжди рішення виявляються успішними. Якщо ви не знаєте, що вибрати, зверніть увагу на CRM Salesforce.

Узагальнена термінологія

Якщо раніше CRM-система вважалася деяким менеджером комунікацій із клієнтами, то сьогодні це фактично будь-який софт, до функціоналу якого входять збір, систематизація та аналіз інформації про клієнтів. І далі поняття продовжуватиме розширюватися. У майбутньому воно охоплюватиме всі інструменти автоматизації процесів зв’язків із споживачами товарів та послуг.

Low-code – маркетинговий хід

Фактично, така технологія – це можливість збирати унікальну систему з готових елементів. Але за фактом на даний момент застосування Low-code має деякі особливості:

  • в повному обсязі менеджери здатні компонувати елементи без знань програмування;
  • не завжди потрібна персоналізована, ексклюзивна CRM-система: часто потрібна саме стандартна та універсальна платформа;
  • будь-які корпоративні рішення ще довго будуть розроблятися на основі головних вимог та технічних завдань.

Оновлення, розширення функціоналу

Розробники все частіше впроваджують у CRM-системи нові інструменти, наприклад конференції, групові чати, відеозв’язок. Але найчастіше все це відволікає від головного і дає платформі реально працювати автоматизовано, без людського чинника. Насправді потрібних опцій не так багато:

  • аналіз транзакцій, угод;
  • контакт-менеджер;
  • автоматизовані продажі;
  • планування заходів, календар;
  • створення, реалізація лійки продажу;
  • єдина база даних.

Для успішного розвитку бізнесу зверніться до NIX Solutions. Ця команда допоможе знайти та впровадити правильне рішення. Фахівцізаймаються консалтингом, віддаленим адмініструванням, бізнес-аналізом, розробкою додатків та ПЗ, IT-аутсорсингом. Усі подробиці – на NIX Solutions reviews.